Poznaj HOPPA

drzewka dla kotów stworzone z pasją
i z myślą o kocich potrzebach

To właśnie nam koty zdradzają swoje tajemnice. Uważnie ich słuchamy i już od dłuższego czasu projektujemy oraz tworzymy kreatywne, dopasowane do potrzeb zwierzaków drzewka.

Wiemy, że mruczący domownicy mają różne usposobienie – niektórzy z nich to dusze towarzystwa i psotnicy, a inni uwielbiają słodkie lenistwo i zabawę w chowanego.

Dlatego tworzymy drzewka dla kotów, które są jednocześnie miejscem radosnych harców, aktywności oraz zakątkiem do relaksu, regeneracji i jedzenia.

Nasze drzewka dla kotów powstały z myślą o ulubionych kocich aktywnościach. To place zabaw służące do wspinania się, skakania, drapania i „polowania” – na zawieszone zabawki. W takim miejscu Twój zwierzak będzie mógł być łowcą, drapieżnikiem lub po prostu rozrabiaką.

Drzewka dla kotów… i dla ich opiekunów

Troszczymy się także o właścicieli mruczków. Dlatego nasze drzewka dla kotów to kreatywne, łatwe w montażu i niewymagające mocowania do ściany czy podłogi konstrukcje. Dzięki nim odkryjesz frajdę z samodzielnego tworzenia przestrzeni dla zwierzaka. Możesz dołączać do nich kolejne domki, półki i inne elementy – oznacza to dla Ciebie zabawę bez końca. Swoje drzewko dla kota będziesz prezentować z dumą. Dbamy o nowoczesny design, dlatego stanie się ono niebanalną ozdobą np. Twojego salonu.

Priorytetowo podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Bawiącemu się na drzewku kotu grożą jedynie dawka pozytywnej energii, mnóstwo radości i pełnowartościowy relaks.

Koci plac zabaw, miejsce do wypoczynku i jedzenia w jednym to owoc naszego wieloletniego doświadczenia w produkcji legowisk dla zwierzaków. Jesteśmy pewni, że i Twój zwierzak pokocha drzewko z hamakiem, drapakiem i kuszącą myszką – i to od pierwszego „wskoczenia”.

FAQ

Nasze drzewka dla kotów powstają z solidnych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Wykonujemy je z wysokiej jakości, mocnej sklejki brzozowej. Drewniane elementy wykańczamy tekstyliami – i to m.in. takimi pochodzącymi z recyclingu.

Tak. Tworzymy konstrukcje przyjazne i w pełni bezpieczne dla kotów.

W naszej ofercie znajdziesz drzewka dla kotów wykonane wyłącznie z solidnych, przyjaznych zwierzakom i środowisku materiałów. Konstrukcję wybierz pod kątem tego: • iloma kotami się opiekujesz – dla większej liczby zwierzaków odpowiednie będą rozbudowane konstrukcje; • jakie usposobienie ma Twój kot – jeżeli uwielbia skakać i wdrapywać się na meble, pomyśl o drzewku z wieloma półkami. Natomiast jeśli jest spokojny, lubi leniuchować i często robi sobie drzemki, wybierz konstrukcję z domkami i sofą; • jak duży jest Twój kot – powinien móc on swobodnie wdrapywać się na drzewko i wygodnie na nim wypoczywać.

Nie. Tworzymy stabilne konstrukcje, które nie wymagają mocowania do ściany i podłogi. Po montażu elementów są gotowe do zabawy.

Zwierzak powinien mieć jak najlepszy dostęp do konstrukcji – i to z każdej strony. Dlatego umieść drzewko z dala od mebli i ścian.

Tak. W przypadku problemów z konstrukcją możną się do nas zgłosić.

Wybierz zestaw

odpowiedni dla

Twojego kota